Patronat

Aktualizacja informacji na naszej stronie 

dzięki wsparciu 
Fundacji PKO Banku Polskiego


Pełna lista odznaczonych


Informator

Wszystkich uczestników strajku w sierpniu 1980 roku w Gdyni prosimy o pilny kontakt. Kontakt e-mail: 
fpih@wp.pl , tel.: 792 453 909 lub osobisty w siedzibie w Gdyni, przy ul. Morskiej 9a (dyzury: od wtorku do piątku w godz. 14.00 - 18.00)


Uwaga !

Od lutego 2013 czynny będzie w stałych godzinach nowy lokal fundacji, który przygotowujemy do potrzeb udostępniania zbiorów.   Nowa siedziba została pozyskana dzięki przychylności władz Gdyni i mieści się przy ul.Morskiej 9-9A,  (bezpośrednio przy wyjściu z tunelu dworca Gdynia-Główna od strony ul. Wolności)

Do czasu oficjalnego otwarcia lokalu, dyżury pełni w nim Andrzej Kołodziej w środy i czwartki, w godzinach 15.00-18.00 tel.kontaktowy: 792 453 909

Lista uczestników strajku sierpniowego w 1980 roku w Gdyni

Listy uczestników » Lista uczestników strajku sierpniowego w 1980 roku w Gdyni

180.    Miotke Zygmunt
181.    Mironowicz Marian
182.    Mordul Jan
183.    Możejewski Eugeniusz
184.    Możuch Tadeusz
185.    Mrozowski Zbigniew
186.    Murdzia Stanisław
187.    Myschker Jurgen
188.    Mytkowski Piotr
189.    Nadolny Tadeusz
190.    Narloch Stanisław
191.    Natucki Stanisław
192.    Niedzielski Wojciech
193.    Nikiel Janusz
194.    Nikielski Tadeusz
195.    Nowacki Andrzej
196.    Nowacki Julian
197.    Nowakowski Ryszard
198.    Nowosielski Roman
199.    Nykiel Zygmunt
200.    Okrój Marian
201.    Olkowski Janusz
202.    Olszyna Michał
203.    Ordziniak Leszek
204.    Orłowski Michał
205.    Osowska Wiesława
206.    Ossowski Stanisław
207.    Pacholec Marek
208.    Pałasz Jan
209.    Pałasz Zygmunt
210.    Parszyk Henryk
211.    Pasturczak Waldemar
212.    Paszak Władysław
213.    Pawelec Władysław
214.    Pawlicki Szymon 
– obłożnie chory
215.    Pawlik Jan
216.    Pawluć Witold
217.    Pawłowska Zofia
218.    Pełka Bogusław
219.    Peta Zenon
220.    Piątek Sylwester
221.    Piekarski Maciej
222.    Pieper Mirosław
223.    Piontke Józef
224.    Piotrowski Edmund
225.    Piotrowski Lechosław
226.    Piotrowski Tadeusz
227.    Piór Edmund
228.    Piwko Tadeusz
229.    Pławiński Tadeusz
- Kanada
230.    Płotka Jerzy
231.    Postek Janusz
232.    Pranczk Tadeusz
233.    Radke Grzegorz
234.    Ratajczak Edwin
235.    Reinhardt Jan
236.    Remiszewski Andrzej
237.    Riesz Tadeusz
238.    Rinc Andrzej
239.    Rogowski Zygmunt
240.    Romaniec Stanisław

241.    Rosal Kazimierz
242.    Rożański Henryk Tadeusz
243.    Ruszkowski Remigiusz
244.    Rutkowska Maryla
245.    Rybacki Jerzy
246.    Ryga Henryk
247.    Rząsa Mieczysław
248.    Sabatowski Zygmunt
249.    Sabiniarz Stanisław
250.    Sadowski Lech
251.    Sandach Zbigniew
252.    Schmidt Jan
253.    Schwann Wojciech
254.    Seruec Genowefa
255.    Sidorowicz Jerzy
256.    Siejka Stanisław
257.    Sienkiewicz Tadeusz
258.    Sierżęga Ryszard
259.    Slezyngier Paweł
260.    Słabuszewski Jerzy
261.    Słowik Wojciech
262.    Sobczak Jóefa
263.    Sobczak Stanisław
264.    Sorek Henryk
265.    Stachura Marian
266.    Stańczyk Teresa
267.    Starosta Stanisław
268.    Starszyk Stanisław
269.    Stefan Roman
270.    Strzelecka–Fiutak Mirosława
271.    Strzelecki Stanisław
272.    Stubiński Alfons
273.    Stypuła Ryszard
274.    Sulikowski Józef
275.    Suzga Tadeusz
276.    Syldatk Andrzej
277.    Szaj Kazimierz
278.    Szambelan Piotr
279.    Szarafiński Tadeusz
280.    Szczeciński Zbigniew
281.    Szczepański Marian
282.    Szlaga Gerhard
283.    Szmit Edward
284.    Szostak Marian
285.    Szponar Andrzej
286.    Szweda Czesław
287.    Śliwiński Edward
288.    Śmiechowska Maria
289.    Świnoga Jan
290.    Świst Ryszard
291.    Tabor Jerzy
292.    Tajl Leon
293.    Talaśka Jan
294.    [Tarasiewicz Henryk]†
295.    Tomaszewski Edward
296.    Tomczak Jan Maria
297.    Toporski Marian
298.    Trzciński Jerzy
299.    Tworkowski Zygmunt
300.    Tyrka Andrzej
301.    Tyszko Marian
302.    Urbaniak Tadeusz
303.    Waldowski Kazimierz
304.    Wareris Wiesław
305.    Wasilewski Tadeusz
306.    Wesołowski Stanisław
307.    Wiktorska Albina
308.    Wilczewski Marian
309.    Wilczyński Zygmunt
310.    Wiśniewski Stanisław
311.    Witt Bożena
312.    Wodyk Wiesław
313.    Wojciechowski Józef
314.    Wojtarowicz Aleksandra
315.    Wolszon Roman
316.    Wołowski Piotr
317.    Woźniak Eugenia
318.    Woźniak Henryk
319.    Wróbel Łucja
320.    Wróblewski Lech
321.    Wruk Kazimierz
322.    Wyrzykowski Jerzy
323.    Zalasiński Henryk
324.    Zarzecki Czesław
325.    Zbieć Mariusz
326.    Zbudzki Zenon
327.    Zielazek Andrzej
328.    Zieliński Bogdan
329.    Zinke Ryszard
330.    Zofka Zbigniew
331.    Zych Stanisław 
- mieszka w Bieszczadach
332.    Żabicki Stefan
333.    Żelewski Tadeusz
334.    Żuchowska Grażyna